Телефонуйте з 9:00 до 18:00
  • Сканер бездротовий ALEO AL-8108W receiver 2,4G, image CCD 1D, чорний

Сканер бездротовий ALEO AL-8108W receiver 2,4G, image CCD 1D, чорний

  • Виробник: Asianwell
  • В наявності
  • 1 450грн.


Опис

Сканер ALEO AL-8108W може сканувати з екранів пристроїв. Сучасний бездротовий сканер штрих-кодів, який дозволить працювати по-справжньому комфортно, відірвавшись від станції або компютера. В комплекті є USB-кабель, довжиною більше 1.5 метра, для зарядки акумулятора від ПК або стандартної USB зарядки.

Сканер має внутрішню память, призначену для зберігання 100 тис. відсканованих кодів при відсутності звязку з базою. Є можливість програмування сканера для автоматизації введення даних.

Бездротовий звязок на частоті 2.4 ГГц до 150 метрів в рамках складського приміщення та 200м на відкритому просторі (дані виробника в ідеальних умовах).

Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 1500 мА·год (немає саморозряду акумулятора в режимі очікування) забезпечує від 6-ти до 10-ти годин автономної роботи. Акумулятор може бути заряджений у будь-який час незалежно від ступеня його розряду.

Бездротовий сканер штрих-кодів AsianWell AW-9108RB застосований новітній комплект скануючих елементів для поліпшення комфорту та підвищення якості сканування. Поліпшена чутливість дозволяє сканувати штрих-коди з зниженою контрастністю, а також коди з екранів електронних пристроїв, таких, як екрани смартфонів, планшетів, монітори ПК. за допомогою спеціальних сервісних кодів сканер легко програмується під будь-які потреби і умови роботи. Заявлена виробником напрацювання на відмову 5 мільйонів сканувань (при обсягах сканування міні-маркету це більше 10 років роботи). Сканер поддерживает кодировки шрифтов более 20 различных языков. Повышенная надёжность устройства, благодаря отсутствию подвижных элементов в конструкции (как, например, у лазерных сканеров), позволяет использовать устройство в местах, с повышенным риском к повреждениям из-за возможных случайных падений, ударов и прочих воздействий.

Сканеры рекомендованы к применению в системах учёта супермаркетов, медицинских учреждений, почтово-логистических службах, складах, кафе, ресторанах, барах и в других информационно-учётных структурах, требующих введения данных при помощи линейных штрих-кодов.

ГАРАНТІЯ 6 міс

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре