Телефонуйте з 9:00 до 18:00

Сканер бездротовий Alanda CT-007X, receiver 2,4G, лазер, чорний

  • Виробник: Afanda
  • В наявності
  • 1 800грн.


Опис

Бездротовий сканер Alanda CT-007X також лазерний, як і його побратим Afanda CT007.

Бездротовий сканер штрих-кодів застосовується для зчитування, розшифровки та введення даних. Даний сканер можна синхронізувати зі спеціальним програмним забезпеченням, таким як 1С бухгалтерія.

Встановлення. Підключаємо сканер до ПК або торгового терміналу або банківського обладнання через USB – Wireless адаптер. Якщо сканер підключається до пристрою з ОС Windows, то він визначається системою як USB пристрій і починається автоматичне встановлення драйверів. Після цього сканер готовий до роботи.

Також сканер може працювати бездротовим каналом 2,4 ГГц.

Зєднання між адаптером та сканером здійснюється автоматично. Якщо зєднання автоматично не встановилося або стався збій, Вам потрібно використовувати два налаштування штрих-коду з інструкції. Єдиною умовою нормальної роботи бездротового каналу є заряджений акумулятор сканера. Сканер заряджається через кабель USB тип A – USB тип B від USB порту компютера або від адаптера живлення з USB виходом та вихідною напругою 5 В. Після подачі живлення сканер повинен видати звуковий сигнал, що означає готовність до роботи.

Початок роботи. Натискаємо на кнопку увімкнення лазера. Ви побачите горизонтальний лазерний промінь, який буде активний протягом 2 секунд. Для сканування Вам потрібно буде направити лазерний промінь під кутом 30 – 65 градусів і на відстані 60 – 300 мм на штрих-код і провести променем зверху вниз до звукового сигналу. Звуковий сигнал означатиме, що штрих-код лічений і декодований. Якщо зчитування не вдалося, операцію потрібно повторити.

Звукова та світлова індикація Alanda CT-007X:

• один довгий біп високої тональності – живлення увімкнено,

• один короткий біп високої тональності – код лічений, зелений світлодіод горить 1 секунду та вимикається,

• один довгий біп низької тональності – помилка конфігурації, фіолетовий світлодіод блимає,

• два короткі біпи високої тональності – живлення вимкнено,

• три короткі біпи низхідної тональності від високої до низької – вхід або вихід у режим налаштування, фіолетовий світлодіод блимає,

• три короткі біпи висхідної тональності від низької до високої – внесені налаштування коректні, зелений світлодіод блимає,

• якщо при натисканні кнопки сканування сканер видає два короткі біпи високої тональності – батарея розряджена.

Сканер можна програмувати або за допомогою компютера, або за допомогою спеціальних програмних штрих-кодів, які зображені в інструкції з програмування, яка йде в комплекті. Усі робочі параметри зберігаються в незалежній памяті, яка може зберігати налаштування після вимкнення живлення. Якщо ви проводите програмування з компютера, у жодному разі не використовуйте штрих коди з інструкції з програмування та навпаки. Живлення сканера здійснюється від вбудованого акумулятора ємністю 1500 мАг.

ВІДЕООГЛЯД НА YOUTUBE

Характеристики
Інтерфейс підключення до джерела   USB
Виробник   Afanda
Дальність сканування 300 мм
Кількість скануючих ліній 1
Країна виробник Китай
Мінімальна робоча температура -5 град.
Максимальна робоча температура 50 град.
Підставка в комплекті Ні
Схема сканування Одноплощинна
Тип Сканер штрих кодів
Тип зчитувального елемента сканера   Лазер
Тип сканера штрих-коду   Ручний
Типи зчитуваних штрих-кодів UPC/EAN, UPC/EAN with Supplementals, UCC/EAN 128, Code 39, Code 128, Code 128 Full ASCII, Codabar, GS1 DataBar (formerly RSS) variants
Швидкість сканування 200 скан/сек
Ширина поля сканування 30 мм

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре