Телефонуйте з 9:00 до 18:00

Принтер етикеток Xprinter XP-360B і чеків USB до 80мм, чорний

  • Виробник: XPrinter
  • В наявності
  • 3 000грн.


Опис

На світовому ринку зявився ще один якісний Етикетковий принтер чеків – Xprinter XP-360B. Друк штрих-кодів, етикеток – основна сфера його призначення. Купують цю модель в магазини, на пошту, офіси та торгові точки.

Роздільна здатність Xprinter XP-360B 203 dpi, досягає позначки в 203 dpi. Швидкість нанесення інформації – 152 мм/с. Друкує зображення та чеки. Максимальна ширина стрічки термопаперу 82 мм, а максимальна ширина друку до 76 мм.

Незважаючи на крихкість, корпус термопринтера Xprinter XP-360B дуже міцний і довговічний. Та й виглядає стильно. У цю модель вбудований датчик матеріалу з двома світлодіодами, які подають сигнал про те, що термопринтер працює нормально або коли виникають якісь помилки. Ще кілька нюансів, якими принтер чеків – Xprinter XP-360B буде Вам корисним – є кнопка натискання на паузу та кнопка для прокручування паперу. Здорово, правда? Як і в інших моделях, також є інтерфейс керування USB. Через порт RJ-45 до термопринтера можна підключити грошову скриньку.

Ви будете задоволені довговічністю термоголовки. Вона розроблена на 100 км. друку. А цього вистачить на великі обсяги та довгий час. А ще Xprinter XP-360B має 8 Мб памяті (зовнішня + внутрішня) та може зберігати безліч інформації.

Немає жодних проблем, щоб прямо зараз замовити принтер чеків Xprinter XP-360B SoftUp за прийнятною ціною. І попереду у вас автоматизація робочого процесу без особливих зусиль та витрат. Можливо, це саме той термопринтер, який Вам потрібен. Що думаєте?

ВІДЕООБЗОР

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре