Телефонуйте з 9:00 до 18:00

Принтер етикеток Xprinter XP-235B і чеків USB до 56мм, чорний

  • Виробник: XPrinter
  • В наявності
  • 2 750грн.


Опис

Чим термопринтер Xprinter 235B відрізняється від інших моделей? На корпусі зручно розташовані не лише кнопки для керування, а й світлові індикатори, у відсіках для рулонів є спеціальні утримувачі, завантаження рулонів чеків/етикеток дуже зручне і не потребує великих витрат часу.

Модель XP-235B подасть вам світловий сигнал, за відсутності живлення до електромережі або помилки в роботі. Внизу корпусу кнопка увімкнення-вимкнення. На корпусі згори світлові індикатори. І кнопки для зупинки термопринтера на паузу та для запуску прокручування стрічки. Кнопка відкривання кришки принтера розташована збоку.

Кількість задоволених цим термопринтером клієнтів зростає. Адже він підходить і для друкування чеків, і для друкування етикеток. Зокрема, найчастіше модель XPrinter XP-235B купують логістичні компанії та торгові мережі.

Ця модель має гарну швидкість друку – 101 м/сек, тому ви успішно надрукуєте достатню кількість етикеток за день. Виробник радить не друкувати понад 1500 одиниць чеків та етикеток за один день. Розміри принтера компактні. Ви без проблем знайдете йому місце навіть на невеликій ділянці столу, де він не заважатиме вам.

Звертаємо увагу, що для термопринтера XPrinter XP-235B підходять етикетки та чекова стрічка шириною 20-60 мм.

Ми не хвалимося, але чек та етикетки у цієї моделі друкуються справді якісні. І навіть одночасно – і чеки, і етикетки. Вам сподобається ця модель, якщо у вас великий або стабільний документообіг. Якщо ви займаєтеся вантажними перевезеннями або продаєте квитки (у касах театрів, кінотеатрів, на концерти).

Декілька лайфхаків Xprinter 235B

Впевнені, що ви швидко розберетеся з печаткою. Після установки драйверів принтер цієї моделі друкує так само, як і решта гвинтових принтерів – готує етикетки, натискає Ctrl-P і вибираєте в налаштуваннях цю модель. Типові конфігурації відмінно поєднуються з моделлю XP-235B і жодної окремої процедури налаштовувати не треба.

Примітка: При заміні етикеток (на етикетку іншої довжини) потрібно проводити калібрування принтера. Для цього термопринтер включається, встановлюється носій, потім при натиснутій кнопці Pause, що утримується, принтер сам калібрується.

Компанія SoftUp нагадує, що ми надаємо допомогу в установці драйверів та налаштуванні принтерів, якщо ви самостійно не можете впоратися з цим.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре