Телефонуйте з 9:00 до 18:00

Posiflex MR2106

  • Виробник: Posiflex
  • В наявності
  • 2 250грн.


Опис

Зчитувач магнітних карток Posiflex MR2106 зчитує 3 доріжки (ISO 7811). Корпус у нього потужний – алюмінієвий! Стильно виглядає, чудові технічні дані, компактність – всього не перелічиш.

Де застосовується? – У кафе та ресторанах. Скрізь, де потрібна авторизація працівників, ідентифікація клієнтів або мають справу з дисконтними картками. У готелях, магазинах та інших місцях, де можна розраховуватись картою.

Тайваньська торгова марка Posiflex – компанія, що зарекомендувала себе вже в світі автоматизації торгівлі та POS-обладнання. Ви можете вирішувати на придбання даної моделі. Зрозумійте правильно – висока надійність, безпека, простота та зручність – ми двома руками за цей пристрій. Тим більше, що до MR2106 можна приєднати PC-сумісну клавіатуру або працювати і без неї.

Звичайно, передбачено НЕковзання моделі по гладких поверхнях. Добре і те, що є вбудований декодер. Зчитування одностороннє, але у двох напрямках. Є індикатор зі стандартними світловими сигналами: зелений готовий до роботи/зчитування успішно, червоний – зчитування неуспішне.

Ви, напевно, вже зрозуміли, скільки переваг у зчитувача магнітних карт Posiflex MR2106. Рекомендуємо купити!

Технічні характеристики:
Количество дорожек:1 + 2 + 3,
Интерфейс подключения:USB
Направление считывания:в обе стороны
Поддерживаемые форматы карт:ISO7811, JISX6302
Ресурс магнитной головки:1 000 000 считываний,
Скорость считывания:12,5 137,5 мм/сек
Индикация считывания:Световая: Зеленая ридер готов к работе или успешно считал код с магнитной карты, Красный код не был считан с карты
Источник питания:5 В, 100 мА
Габариты (Ш× В× Г):145 x 34 x 46 мм
Вес:490 г
Цвет:черный
Материал корпуса:Литой металлический корпус
Производитель:Posiflex (Тайвань)

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре