Телефонуйте з 9:00 до 18:00

Чековий принтер Ucolor YC-A230F Ethernet+USB 80мм, обріз, білий

  • Виробник: UCOLOR
  • В наявності
  • 2 700грн.


Опис

Чековий принтер UCOLOR YC-A230F — чековий термопринтер, що працює з термострічкою шириною до 80 мм. Вирізняється витривалістю до впливу зовнішніх чинників.

Принтер YC-A260F коректно працює як в горизонтальному так і у вертикальному положенні, надійно захищений від проникнення всередину жиру, вологи та пилу.

Наявність механізму автообрізки паперу пришвидшує та робить значно зручнішою роботу оператора, зменшує ймовірність невдалого відриву паперу, можливих травмувань.

UCOLOR YC-A260F друкує чеки з різноманітних облікових систем, підтримується всіма найпопулярнішими операційними системами. Все це дозволяє легко інтегрувати його використання в робочі процеси.

Наявність різних інтерфейсів підключення робить його більш гнучким у використанні. Є можливість підєднання принтера USB-кабелем (здебільшого використовується, якщо ПК та принтер розташовані неподалік), Ethernet-кабелем, що автоматично робить його мережевим (здебільшого використовується, якщо ПК та принтер розташовані далеко, команди друку відсилаються з пристрою без наявності USB-інтерфейсу, команди друку надсилаються з різних пристроїв). Також принтер оснащений інтерфейсом RJ-11, що використовується для керування грошовим ящиком.

Для використання принтера потрібно: підєднати його відповідним кабелем (COM, USB або Ethernet), при необхідності підєднати грошову скриньку, встановити драйвер, налаштувати друк.

Даний принтер простий у використанні та обслуговуванні, має зручний та швидкий спосіб завантаження/заміни паперу. На корпусі присутня індикація живлення, помилок, нагрівання друкованої головки, що спрощує догляд, забезпечує швидке й чітке реагування на проблеми з пристроєм.

UCOLOR YC-A260F має зручну для розміщення форму та приємний зовнішній вигляд.

Основні сфери застосування UCOLOR YC-A260F:

  • торгівля,
  • громадське харчування,
  • медицина,
  • готельне господарство,
  • сфера послуг,

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре