Телефонуйте з 9:00 до 18:00
 • Завантаження прайсів у BAS / 1C

Завантаження прайсів у BAS / 1C

 • Виробник: Softup
 • В наявності
 • 3 200грн.


Наша компанія пропонує вам налаштувати автоматичне завантаження прайсів у BAS / 1C, які надсилають постачальники у вигляді файлів Excel. Автоматизувати це завантаження можна за допомогою спеціального Модуля. Він обробляє прайси будь-яких форматів – формат XML, YML формат, API, CSV.

ВАРТІСТЬ МОДУЛЯ 3200 грн.

*Ця вартість не враховує консультації та впровадження. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля до вашої програми.

Модуль надаємо з закритим кодом

Вбудований у вашу програму обліку модуль автоматично завантажує прайси з будь-яких джерел – каталоги, посилання, e-mail, ftp тощо. У результаті у вашій програмі завжди актуальна інформація щодо вартості позицій та залишків.

По кожному прайс-листу можна задати свої налаштування вивантаження та далі зберігаються автоматично. Прайс вивантажується разом з усіма залишками, вартістю (від постачальника та вашої), характеристиками, зображеннями та ін.

Модуль зручний у роботі, високофункціональний та зрозумілий користувачеві, який займатиметься завантаженням.

Підходить для ВСІХ поширених конфігурацій BAS і 1С.

Модуль з розвантаження прайсів у BAS / 1C – це вже готовий для роботи продукт, який компанія SoftUp встановлює та налаштовує. Після нашої роботи модулем одразу можна користуватися. Окремий програміст у штаті йому не потрібен. Після впровадження та налаштування ми навчаємо роботі з модулем.

6 ПЕРЕВАГ МОДУЛЯ Завантаження прайсів

 • Оновлення програми обліку BAS / 1C ніяк не позначаються на роботі модуля.
 • Модуль зручний та зрозумілий у роботі. Після навчання роботи з модулем, ви самостійно завантажуватимете прайси будь-якого формату і в будь-якій кількості автоматично.
 • Функціонал модуля такий, що містить все необхідне і вам не знадобляться додаткові інструменти та обробки.
 • Компанія SoftUp навчає, як працювати з продуктом і завжди готова надати технічну підтримку.
 • Модуль автоматичного завантаження прайсів існує на ринку бізнесу вже не перший рік і застосовується в роботі багатьох інет-магазинів.
 • При налаштуванні під ваш бізнес та впровадженні модуля ми враховуємо ВСІ особливості конфігурації вашої бази даних.

МОДУЛЬ, ЯКИЙ ВСЕ ХОЧУТЬ

За допомогою Модуля завантаження ви завантажите будь-яку кількість прайсів з будь-якою кількістю характеристик та властивостей. У модулі є конструктор, у якому ви виділяєте область колонок та одним натисканням створюєте номенклатурні властивості. Наприклад, вага, габарити, розмір, колір тощо. І вивантажуєте їх у свою програму BAS / 1C.

Модуль вивантажує залишки та види цін у будь-якій кількості. Ви можете вказати в ньому відсоток знижки, розрахунок цін, конвертування валют та інше. Залишки можна відображати у вигляді чисел чи кількісних показників щодо кожного товару. Ви вказуєте куди завантажувати залишки – окремим регістром, на віртуальний склад чи штатний склад.

Модуль збирає прайси із різних джерел автоматично. Прайси, отримані за посиланнями у вигляді архіву, модуль розпакує, завантажить прайси (з каталогу, FTP-сервера тощо). Модуль розпізнає, які ціни вже завантажувалися, а який прайс є новим і вимагає завантаження.

Зображення завантажуються в BAS / 1C за веб-посиланнями або з каталогу на диску комп’ютера/ноутбука. Наприклад, ви вказуєте номер колонки, де містяться посилання на зображення з прайсу позицій. Модуль сам їх збереже та вивантажить у програму.

Якщо у вас з постачальником не збігаються дані по товарах (наприклад, артикули), модуль завдяки своїм вбудованим пошуковим алгоритмам розпізнаватиме яка номенклатура постачальника відповідає вашій номенклатурі (через свої налаштування та пошук по окремих частинах слів). Він сам дасть вам попередні результати, щоб ви перевірили коректність. Незнайдені товари ви зможете вибрати руками та вивантажити. Ця відповідність буде запам’ятана для подальшої роботи та самостійно вивантажена наступного разу.

Ви можете змінювати атрибути товарів відповідно до даних прайсів. Наприклад, замінити всім позиціям торгову марку.

Швидка обробка прайсів. 100 тисяч строчок прайсу прочитуються зі швидкістю 35-45 сек.

Перед тим як завантажити прайси в BAS/1C ви можете самостійно проконтролювати та переглянути коректність результатів.

Модуль самостійно виключає дубльовані позиції.

Вивантаження ієрархії прайсів. Можна задати модуль умову завантажувати товари групами або окремими заданими колонками.

Профілі вивантаження. Кожному прайсу можна встановити профіль із зазначенням місць завантаження. Усі завантаження автоматичні. Наприклад, у вас 150 прайсів від постачальників, але кожен необхідно вивантажувати у програму у певний час. Модуль враховує режим вивантажень та машинально вивантажує кожен прайс свого часу.

Конструктор та алгоритми Модуля такі, що для кожної колонки прайсу можна вказати порядок дій під час вивантаження. Наприклад, видалити числа з артикулів, згрупувати найменування 3 столюці в одне, видалити з вартості товару валюту і т.д.

Завантаження накладних. Одним натисканням ви завантажите не тільки прайси, а й накладні.

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ НАДАЄ МОДУЛЬ

 • Високий темп завантаження – менше 60 секунд піде, щоб завантажити 100 000 рядків
 • Ціни завантажуються та розраховуються машинально
 • Вивантаження файлів Excel, що складаються з безлічі аркушів.Швидкий пошук по колонках та обробка результатів
 • Завантаження каталогу позицій, зображень, їх властивостей тощо.
 • Автоматичне вивантаження прайсів за планом. Для цього достатньо налаштувати модуль лише 1 раз.
 • Вартість товарів від постачальників
 • Вам не потрібно спеціально встановлювати на комп’ютер або ноутбук програму Excel. Модуль працює на будь-якій ОС
 • Немає обмежень у кількості профілів завантаження прайсів
 • Прайси автоматично вивантажуються із різних джерел – локальний каталог, ФТП-сервер, мережа, веб-адреса тощо.
 • Завантаження файлів формату XML, YML, API, CSV і т.д.
 • Інтерфейс користувача зручний і зрозумілий
 • При завантаженні є можливість проаналізувати та порівняти ціну
 • У програму BAS/1C завантажуються та зберігаються залишки від продавців

ЗБЕРІГАННЯ В BAS / 1C АВТОНАЛАДОК ЗА ПРАЙСАМИ

Для цього по кожному прайсу від постачальника у програмі формується та зберігається профіль. Наступні вже завантаження відбуваються автоматично (або руками за допомогою всього 1 кліка). Щоб користувачеві було зручніше, налаштування модуля об’єднані виробниками. І певному виробнику виводяться відповідні налаштування.

5 КРОКІВ З НАЛАШТУВАННЯ

 • Вказати правила розвантаження прайсів. Вибрати профіль списком. Створити профіль. Дати йому назву та вказати дані, які потрібні під час завантаження. Зберегти налаштування.
 • Вибираємо звідки одержуємо файли. Відразу задаємо час автоматичного завантаження.
 • Нумеруємо колонки для властивостей товару, залишків, зображень, властивостей, реквізитів. Вказуємо умови для відбору у BAS/1C
 • Отримуємо початкову форму, в якій можемо порівняти нові позиції, що вже існували, а також перевірити ціни, фото та ін.
 • Натискаємо Завантажити та отримуємо у програмі обліку документ вивантаження. Залежно від параметрів, які були задані, можуть завантажитися нові позиції або оновитися властивості вже існуючих

Soft Skills за прайсами

Ви можете вказати по кожному прайсу як саме модуль прийматиме його – прямо підключатися через API, з диска, за веб-посиланнями, на сервері ФТП, електронною поштою.

Налаштуйте умови, за якими файли будуть розпізнаватись. Наприклад, пошук файлів, які знаходяться у архівах. Встановіть пароль для розпакування архівних файлів. Найменування для пошуку файлів за найменуванням.

Це допоможе у розпізнаванні і прайсів, та його джерел. Таке налаштування вказується лише вперше. Далі Модуль сам знаходитиме файли та завантажуватиме у програму. Також Модуль контролює, щоб вже завантажені прайси не завантажувалися повторно, а були завантажені тільки останні.

ВИВАНТАЖЕННЯ ЦІН. РОЗРАХУНОК АВТОМАТИЧНО

Модуль вивантажує в BAS/1C вартість із прайсів, вказану продавцями, але й ціни вашого інтернет-магазину, причому у будь-якому вигляді та кількості. За кожною ціною можна налаштувати алгоритми розрахунків та вивантажувати товари вже з кінцевою ціною вашого сайту.

Робота з позиціями, що залишилися

Залишки продавців вивантажуються в програму обліку та оновлюються на сайті при кожному новому завантаженні. Також вони фіксуються в товарах і замовленнях.

Якщо позиції, що залишилися, представлені в символьному вигляді, ви можете задати для них кількісний показник при вивантаженні в програму.

Характеристики та атрибути. Як не пропустити важливого

Прайси постачальників можуть містити кольори, розміри, статті, вага і т.д. Все це модуль вивантажує в BAS/1C, як додатковий реквізит. Таких реквізитів можна створити скільки завгодно. І не руками, як ми звикли робити це у нашій програмі, а кількома кліками у Модулі. Ви відкриваєте в ньому Конструктор, вибираєте потрібні колонки і так на автоматі створюєте нові реквізити.

Робота з колонками цін

Модуль дозволяє працювати з даними в прайсах як вам завгодно. Наприклад, налаштувати фільтр даних, пропустити непотрібні дані цілими рядками, з’єднувати колінки, видаляти зайві букви/цифри/символи; завантажити курс валют, націнки, знижки, розрахувати ціни.

Все це можливе завдяки конструктору модуля. На підставі ваших виборів він створює формули, якими автоматично вивантажує дані.

Як автоматизувати пошуки позицій?

Модуль містить інструменти, що полегшують пошук товару в програмі. Ви можете скомпонувати пошук із кількох характеристик. Наприклад, за кольором та шириною, і задати послідовність, за якою йтиме пошук. Варіантів може бути ще більше.

Якщо у прайсі продавця найменування та артикули відмінні від ваших, це не страшно. Під час першого вивантаження модуль знайде все, що зможе, навіть за окремими збігами та видасть вам попередній список. Товари, які модуль не знайшов, ви вказуєте вручну і при наступних завантаженнях модуль автоматично їх ідентифікуватиме. Для запам’ятовування модуль у разі використовує якийсь стійкий показник – наприклад, артикул.

Редагування реквізитів

За потребою модуль може замінити текст реквізитів. Наприклад, вам потрібно змінити описи позицій, змінити назви або бренд.

Також можна завантажити документи – надходження чи замовлення.

Завантаження в BAS / 1C

Будь-який етап вивантаження даних можна перевірити. Перед завантаженням користувач може перевірити попередній результат і додати зміни. Вони додадуться до бази при остаточному завантаженні.

У програму обліку завантажується повна інформація щодо товарів – зображення, описи, ціни. Найменування, артикули, характеристики, властивості, ціни та залишки.

Вартість вказується автоматично, що завжди відображає актуальну ситуацію щодо цін та залишків у магазині.

Зображення позицій вивантажуються із зручних користувачеві джерел – за веб-посиланнями, з каталогу тощо.

На які моменти слід звернути увагу

 • Вам самостійно потрібно буде заповнити значення в прайсі та задати у програмі який стовпець якому значенню відповідає. Інформація автоматично підтягнеться із заповненого документа.
 • В інтеграцію модуля НЕ входить налаштування програми обліку. Це оплачується додатково, якщо налаштування необхідне. Заповнення заданих значень у прайсі відбувається із вашого боку самостійно.
 • Також ви самостійно визначаєте, як заповнювати інформацію в прайсі і як її завантажувати в програму. Ми здійснюємо лише технічну сторону цих завдань.

Крім основного модуля ми можемо запропонувати додатковий, який виявлятиме або завантажуватиме характеристики / прайси. Додатковий модуль, звичайно, не може працювати без основного модуля.

Трохи про швидкість роботи модуля

Модуль спочатку розроблявся для того, щоб швидко здійснювати пошук реквізитів одним запитом до BAS/1C.

Пошук номенклатури в прайсі обсягом із 10 000 рядків, 50 колонками з форматуванням даних займе у модуля 30 сек. Записати 10 000 позицій прайсу – хвилин 7. Читання та пошук відбуваються відразу на сервері фоновим режимом.

Реальної людської праці створення настільки зручного функціонального модуля пішло значно більше, ніж вартість, яка за нього вказана.

З яких файлів може завантажувати модуль:

 • Звідки? – З xlsx, xls, mxl, csv, ods
 • Куди? – У програму обліку 1С, BAS.
 • Завантаження враховує все можливе – заповнення всієї інформації по прайсах.

Навіщо вам купувати модуль?

Модуль завантаження прайсів дуже зручний для інтернет-магазинів (що мають інтеграцію з BAS/1C). Він швидко завантажить прайси з додатковими реквізитами та вартістю. Функціонал модуля простий і зрозумілий менеджеру, повідомлення про успішні завантаження або помилки розташовані поруч із кожною номенклатурою.

Завантаження прайсів

 • Файли типу xlsx, xls, mxl, сsv, оds
 • Завантаження ОpenОffice, LibreОffice, Еxcel
 • Модуль також завантажує надходження, залишки, оприбуткування.
 • Завантажується вся присутня у прайсі інформація про товари.
 • Завантажуються як прості дані (кількості, рядки, дати), так і складніші.
 • Завантаження цін
 • Можна підключити додаткові модулі, щоб зробити завантаження прайсів більш функціональним.
 • Зміна номенклатури

Переваги модуля

 • Модуль не має обмеження щодо терміну користування.
 • Він простий і зрозумілий
 • У ньому лише основні функції для завантаження прайсів.
 • Додатковий необхідний функціонал можна винести на додаткові модулі, що дозволяє не перевантажувати роботу основного модуля.

На які технічні нюанси звернути увагу до придбання модуля:

 • Ви повинні переконатися, що ваша програма BAS/1C здатна читати файли Excel. Щоб переконатися, відкрийте в меню своєї програми Файл і якщо з відкриттям проблем немає, то і модуль зможе його відкрити і прочитати. Буває, що файли старого xls формату не читаються. Спробуйте зберегти їх у форматі xlsx та відкрити знову.
 • Якщо модуль не працює на вашій версії конфігурації BAS/1С, ми доопрацюємо його.
 • Ми рекомендуємо застосовувати один і той же вид номенклатури до кожного файлу, що завантажується, щоб забезпечити доступ до всіх додаткових реквізитів в ньому. Хоча, звичайно, можливе завантаження кількох видів номенклатури в один прайс, у такому разі будуть доступні лише додаткові загальні реквізити.
 • Можливо завантажувати будь-яку кількість прайс-листів без обмежень, оскільки кожен рядок файлу містить дані про відповідний прайс. Кількість колонок у прайсі з інформацією про кількість реквізитів, додаткові реквізити, відомості та іншу пов’язану інформацію, що відноситься до однієї номенклатури, може становити не більше 300. Щоб збільшити кількість колонок, потрібен додатковий модуль.
 • У модуль завантажується лише один (перший) аркуш файлу Еxcel. Якщо вам потрібно завантажувати файл із кількох аркушів, знадобиться додатковий модуль, який підготує аркуші у вигляді окремих файлів із даними та передасть модулю завантаження прайсів.
 • Якщо у вас є xlsx файли, вам не потрібно окремо встановлювати Еxcel і налаштовувати ОС. Модуль може функціонувати на Linux, Mac ОS, Windows
 • У разі повідомлення про нестачу пам’яті, перейдіть до розділу “Налаштування”, відкрийте “Поля пошуку номенклатури” і, якщо можливо, зменшіть кількість вибраних реквізитів. Віддавайте перевагу лише унікальним реквізитам у межах усієї номенклатури, а не всім існуючим. Якщо і цей спосіб не допоміг, і програма продовжує повідомляти про нестачу пам’яті, спробуйте скоротити обсяг прайсу в 2 рази. Найбільш оптимально модуль обробляє прайси 50 000-95 000 рядків та 45-50 стовпців.
 • Модуль сумісний з усіма BAS та 1С від 8.2

Вимоги до файлів формату Excel:

 • Максимальна довжина символів в одному рядку – 1024
 • Кожна характеристика прайсу повинна бути записана в окремому рядку, і дані повинні бути дубльовані у кожному з цих рядків. Наприклад, у вас три колонки – артикул (1428), найменування товару (Штани) та розміри. Перший рядок матиме вигляд: 1428, Штани, 38; другий рядок – 1428 (артикул повторюється), Штани, 40; третя – 1428, Штани, 42 і т.д.
 • Файл не підтримує ієрархічної структури. Кожне значення має бути представлене в окремому стовпчику поточного рядка. Значення кожного стовпця має бути однаковим для всього прайсу. Тобто всі найменування ваших товарів мають бути в одному стовпці, артикули – в іншому, розміри – у третьому, ціни – у четвертому тощо.
 • Модуль зчитує ТІЛЬКИ перший аркуш (тому він має бути один) файлу Excel.
 • Якщо у вашому файлі інформація не поділена на стовпці та прописана одним рядком, такий прайс НЕ підходить та НЕ зможе бути завантажений.
 • У прайсі не повинно бути понад 300 стовпців. Якщо потрібно завантажити прайс із великою кількістю, буде потрібно додатковий модуль.

Якщо ваш прайс не відповідає вимогам модуля, прайс потрібно буде доопрацювати до вищеописаних вимог. Або вручну або за допомогою додаткової обробки.

ВАРТІСТЬ МОДУЛЯ 3200 грн.

*Ця вартість не враховує консультації та впровадження. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля до вашої програми.

Модуль надаємо з закритим кодом

ТОЙ ХТО ПЕРШИМ РОЗУМІЄ ВАЖЛИВІСТЬ АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕСУ, ЗБЕРЕ ВСІ ВЕРШКИ!

Звертайтесь! Встановимо модуль завантаження прайсів у програму BAS / 1C

НАШІ ПРОДУКТИ eCommerceUp

НАШ КАНАЛ НА YOUTUBE

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре