Телефонуйте з 9:00 до 18:00
  • Інтеграція BAS / 1C зі службами доставки

Інтеграція BAS / 1C зі службами доставки

  • Виробник: Softup
  • В наявності
  • 2 800грн.


Компанія SoftUp пропонує налаштувати у вашій програмі обліку BAS/1C завантаження всіх даних щодо доставок замовлень клієнтам.

Зрозуміло, зараз будь-який сайт, що пропонує до продажу товари, користується сервісами доставки своїм клієнтам.

Компанії, що не мають модуля, що автоматизує процес доставки, постійно заповнюють вручну дані відправника і одержувача. Але іноді компанії з вбудованим модулем доставки заповнюють деякі дані у своїй обліковій базі. Це забирає час і створює ймовірність припущення помилок.

Інтеграція BAS/1C зі службами доставки знижує ризик відправити посилку не за тією адресою або не проконтролювати оплату. Плюс заощаджує ваш час.

Вартість інтеграції складає 2 800 грн. та підходить для всіх платформ та конфігурацій BAS/1C.

Що ми пропонуєм?

  • Ми доробляємо типові конфігурації BAS і 1С таким чином, щоб автоматично створювалися та заповнювалися накладні доставки, спираючись на замовлення, зроблені клієнтами в інтернет-магазині.
  • Дані, що їх покупець заповнює на сайті – місто, номер відділення, адреса одержувача – автоматично підвантажуються в програму обліку. Т.о. ви уникнете помилок із заповненням ТТН.
  • ПІБ та телефон одержувача товару теж завантажуються з сайту інтернет-магазину.
  • У програмі BAS/1С здійснюватиметься ідентифікація ваших клієнтів (отримувачів) зручними вам способами: за електронною адресою, телефоном, ПІБ або за внутрішнім ідентифікатором поштової служби.

Найкраще ідентифікувати клієнтів за ідентифікатором конкретної служби доставки, тому що ідентифікація різних служб може відрізнятися (номери відділень та адреси). Підлаштовуючись під ідентифікатор конкретної служби доставки виключається помилкове заповнення даних. І ви не надішліть замовлення на неправильну адресу.

Якщо у вас вже встановлено Модуль Нова пошта, УкрПошта, iPost, Міст Експрес від компанії SoftUp, ця інтеграція не потрібна.

Мультиязичность не підтримується, але її можна замовити, якщо у вас є інші модулі і вона вам необхідна (так само як і Автоперекладач).

НАШІ ПРОДУКТИ eCommerceUp

Наша сторінка на LinkedIn 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре