Телефонуйте з 9:00 до 18:00
  • Приват24 Обмін з 1С

Приват24 Обмін з 1С

  • Виробник: Softup
  • В наявності
  • 5 800грн.


Ми щиро розуміємо, як приємно заробляти на улюбленій справі. І дуже часто бізнес-операції пов’язані на взаємодії з Приват Банком. Бухгалтери, менеджери та інші працівники повинні входити в Приват24, щоб відстежити рух коштів, виписки або інші рахунки.

Сам ПриватБанк має модуль обміну із 1С системою, його можна завантажити на офіційному сайті. Але після встановлення, перш ніж почати працювати, потрібно заповнити безліч реквізитів своєї компанії. А при кожному вході в Приват24 з 1С потрібно вводити логін та пароль, чекати на смс-підтвердження або дзвінок з банку. Це зручно? Ні. Та й скільки часу витрачається марно! Успішна компанія – це місце, де заробляють гроші. Причому хочеться заробляти, а не відволікатися.

Вартість Модуля – 5 800 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу програму. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Модуль надаємо з закритим кодом

Модуль Приват24 Обмін

Відповідь очевидна: звертайтеся в SoftUp. Ми можемо встановити модуль Приват24 в 1С практично в кожній компанії, на будь-якому пристрої.

З модулем, який ми встановимо в 1С, ваш вхід в Приват24 буде прив’язаний до певного рахунку. Співробітники безпосередньо з 1С зможуть зайти в систему Приват, ввівши лише номер рахунку та необхідну їм дату виписок. 

Вартість Модуля – 5 800 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу програму. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Модуль надаємо з закритим кодом

Немає необхідності давати співробітникам паролі для входу, вони просто прив’язані до конкретних рахунків. Всі квитанції про платежі, всі залишки коштів на рахунку завжди можна перевірити безпосередньо з 1С.

Безкоштовну консультацію Вам надасть менеджер компанії SoftUp.

Телефонуйте для консультації : +38 (067) 10 396 10, +38 (093) 10 396 10

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре