Телефонуйте з 9:00 до 18:00
  • Мультивластивості в BAS / 1C

Мультивластивості в BAS / 1C

  • Виробник: Softup
  • В наявності
  • 1 000грн.


Налаштування мультивластивостей у програмі обліку BAS/1C потрібне, якщо ви хочете додати товару різні значення однієї й тієї ж властивості. І товарів таких у вас у базі безліч. У цьому випадку вам не потрібно створювати кілька однакових властивостей, ви просто вибираєте кілька значень одного.

Особливо зручна наявність мультивластивостей, якщо у вашу програму вбудований модуль маркетплейсу. Але це підходить не всім модулям. Так, наприклад, маркетплейс Пром не підтримує вибір множинних властивостей, а Розетка та Хорошоп підтримує для різновидів та ідентифікаторів товарних позицій (SKU).

Чим зручні мультивластивості ваших клієнтів?

Для зручного пошуку! Якщо я, як покупець, точно знаю, що хочу купити і шукаю певний товар, мені буде набагато простіше, якщо я не переглядатиму всі позиції в певній категорії (тим більше, що їх може бути кілька сторінок), а скористаюся пошуком та фільтром.

Множинні властивості одного товару – це кілька значень однієї властивості. Користувачеві вашого сайту або покупцю вашого інтернет-магазину буде зручніше відфільтрувати товар, щоб швидше знайти те, що йому потрібно. У фільтр потрапляють всі значення властивостей.

Вам, як власнику сайту чи інтернет-магазину, НЕ ПОТРІБНО  створювати однакові характеристики товарів.

З бази BAS/1C товари вивантажуються на майданчик маркетплейсу або вашого інтернет-магазину з вже заповненими множинними значеннями.

Компанія SoftUp пропонує налаштувати у вашій програмі обліку Мультивластивості за 1 000 грн. Для створення додаткових реквізитів та зручнішої роботи з продажем товарів.

Працюємо з усіма конфігураціями BAS/1C.

НАШІ ПРОДУКТИ eCommerceUp

Наша сторінка в Instagram 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре