Телефонуйте з 9:00 до 18:00
 • Модуль Оплати WayForPay в 1С / BAS

Модуль Оплати WayForPay в 1С / BAS

 • Виробник: Softup
 • В наявності
 • 4 000грн.


Компанія SoftUp швидко та якісно встановить вам Модуль Оплати WayForPay в 1С / BAS.

Навіщо взагалі потрібні всі модулі, що вбудовуються? – Для автоматизації вашої компанії. Будь-яка автоматизація допомагає вам мати в своєму розпорядженні свій час, не працювати у позаурочний час або у вихідні, а пройтися прогулятися, провести цікаво час! Чи це не щастя?

Вартість Модуля WayForPay – 4000 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Модуль надаємо з закритим кодом

Що в цьому модулі покращує роботу в компанії, тим самим радуючи користувачів? – У модулі можливе настроювання особистого кабінету:

 • заповнення рахунку,
 • можна встановити шаблон для смс,
 • проставити кількість днів транзакції для поновлення статусу оплат за регламентним завданням.

Як інтегрується платіжний модуль WayForPay с 1С / BAS?

 • У 1С можна підключати скільки завгодно мерчант акаунтів WayForPay.
 • Посилання на оплату можна надіслати по email з 1С/BAS. Оплата за замовленнями зможе і холдуватись (резервування суми до оплати), та автоматично приймати платежі.
 • У 1С/BAS будуть приходити Push повідомлення про оплату за замовлення.
 • Посилання на оплати генеруються та зберігаються у кожну картку клієнта.

Правильно встановлений і налаштований модуль WayForPay приносить певні вигоди, які отримує користувач, нічого не втрачаючи!

Ви зможете виставити рахунок від двох кабінетів одночасно, видалити рахунок, оформити повернення коштів через 1С/BAS, отримати посилання на оплату, відправляти посилання по смс, перевіряти статуси оплати кожного рахунку, робити повернення кожного рахунку. Покупцям можна повертати кошти на картку із модуля.

Зараз, у бізнесі, як у вітрильній регаті – щоб плисти за течією, бути серед перших, потрібно постійно підтягувати і поправляти свої вітрила. Очевидно, що модуль оплати WayForPay спростить продажі на маркетплайсах і в 1С. А компанія SoftUp допоможе вам із цим. Ми підключимо, створимо API-ключ, налаштуємо права доступу, допоможемо створити типи оплат та інтегруємо з 1С. А наші завзятість, працьовитість, бажання постійно розвиватися та освоювати нові навички допомагають нам знаходити спільну мову із замовниками. Навіть віддалено. І бути в чомусь творчою компанією – все ж таки від нас постійно чекають нових шедеврів у світі автоматизації.

Чому б не спробувати встановити модуль WayForPay? Наша допомога – це Ваш шанс отримати нових клієнтів чи партнерів для свого бізнесу.

Вартість Модуля WayForPay – 4000 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Модуль надаємо з закритим кодом

Успіхів Вам у розвитку компанії! ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

НАШІ ПРОДУКТИ eCommerceUp

НАШ КАНАЛ НА YOUTUBE

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре