Телефонуйте з 9:00 до 18:00
  • BAS Документообіг КОРП

BAS Документообіг КОРП

  • В наявності
  • 75 600грн.


Взяти в аренду550грн./місяць
Переглянути демо*Під час підключення оберіть будь-якого користувача, поле "Пароль" залиште порожнім.

Ключові можливості BAS Документообіг КОРП охоплюють роботу з договорами, управління документами, процесами та ефективну комунікацію через поштовий клієнт. Включається облік робочого часу, проектний облік і засоби для колективної роботи. Це комплексне рішення для автоматизації документообігу, що дозволяє з легкістю купити BAS і впровадити в організації будь-якого масштабу.

Програма підтримує створення, реєстрацію, узгодження та аналіз договірної роботи, автоматизує облік вхідної та вихідної кореспонденції, контроль виконання завдань та архівне зберігання документів. BAS Документообіг КОРП містить інструменти для планування, моніторингу та аналізу робочих процесів, сприяє підвищенню ефективності управління проектами та ресурсами.

Інтеграція з іншими програмними рішеннями, доступність з різних пристроїв та відповідність українському законодавству робить BAS Документообіг КОРП ідеальним вибором для організацій, які прагнуть купити BAS для оптимізації своєї роботи з документами та управління бізнес-процесами.

Передбачений облік дублікатів і повторних звернень, а також облік переадресації звернень громадян в сторонні організації і від них.

Для роботи зі зверненнями громадян використовується спеціальне робоче місце, в якому фахівець відразу бачить усі звернення громадян, історію листування та іншу супровідну інформацію по ним. Для аналізу та контролю виконання звернень громадян використовуються звіти.

Облік договорів в BAS Документообіг КОРП автоматизує повний життєвий цикл договірних документів, від підготовки проекту договору до контролю наявності супровідних документів і розірвання договору. Це дозволяє з легкістю купити BAS для ефективного управління договірною роботою.

Сканування та електронна пошта інтегровані для забезпечення ефективної роботи з документами. Потокове сканування з автоматичним розпізнаванням штрих-кодів та інтеграція з електронною поштою спрощують роботу з вхідними та вихідними документами.

Повсякденна робота з документами і файлами виконується на 'робочому столі', де користувач має доступ до переліку документів, що редагуються, і невиконаних задач. BAS Документообіг КОРП забезпечує ефективне управління документообігом, дозволяючи купити BAS для оптимізації робочих процесів.

Штрих Кодування документів

В БАС Документообіг КОРП всім документам автоматично присвоюється штрих-код, який можна:

⦁ друкувати на окремому аркуші

⦁ друкувати поверх титульного аркуша паперового документа

⦁ друкувати на наклейці

⦁ вставити в електронний документ як зображення

Штрих-коди використовуються для швидкого пошуку облікових карток документів і для автоматичного прикріплення файлів до документів при потоковому скануванні.

Друк реєстраційних штампів документів

В BAS Документообіг КОРП користувачі можуть виводити на друк реєстраційний штамп документа. Реєстраційний штамп може друкуватися як на окремому аркуші, так і поверх титульного аркуша паперового документа.

Зв'язки між документами

В BAS Документообіг КОРП передбачені стандартні зв'язки між документами, які автоматично встановлюються, наприклад, при реєстрації відповідних документів. Програма дозволяє налаштувати додаткові зв'язки між документами. Підтримуються поодинокі, множинні, односторонні і двосторонні зв'язки.

Кілька резолюцій в документах

У картці документа BAS Документообіг КОРП можна вказати кілька резолюцій. Резолюції автоматично формуються бізнес-процесом 'Розгляд' або можуть бути введені вручну. При цьому в якості авторів резолюцій можуть виступати не тільки співробітники вашого підприємства або установи, а й посадові особи сторонніх організацій.

Передбачена можливість завіряти резолюції електронним підписом (ЕП). Необхідність підписання резолюцій визначається правилами документообігу, встановленими на підприємстві.

Переадресування вхідних документів

У програмі bas документообіг корп для украины можна враховувати перенаправлення вхідних документів у сторонні організації, а також отримання перенаправлених вхідних документів від сторонніх організацій. При цьому програма дозволяє контролювати терміни виконання перенаправлених документів.

Контроль переданих документів

Передбачено облік передачі документів посадовим особам кореспондентів і контроль термінів повернення переданих документів.

Бізнес-процеси та робота користувачів

У програмі БАС Документообіг КОРП колективна робота з документами реалізована за допомогою наступних бізнес-процесів:

1. Розгляд:

Документ потрапляє на розгляд до керівника і з його резолюцією повертається до автора документа. При цьому безпосередньо в процесі розгляду посадова особа може винести текстову резолюцію або відправити документ на виконання або ознайомлення

2. Виконання:

Документ передається на виконання всім користувачам за списком і контролерові для дотримання виконавської дисципліни. Один з користувачів може бути призначений відповідальним виконавцем

3. Узгодження:

Прикладені до такого бізнес-процесу документи потрапляють на узгодження зазначеним респондентам і потім повертаються до автора цього бізнес-процесу для ознайомлення з результатами узгодження або відряджання на повторне погодження.

Підтримуються такі варіанти узгодження, як:

⦁ паралельне

⦁ послідовне

⦁ змішане (паралельне і послідовне), зокрема і з урахуванням умов маршрутизації

Контроль переданих документів

Передбачена можливість призначати завдання не тільки конкретним виконавцям, але і ролям. Так, наприклад, документ можна відправити на затвердження ролі 'Директор', і програма автоматично доставить відповідне завдання тому, хто наразі виконує цю роль, – самому директору або його заступнику.

Для забезпечення жорсткої маршрутизації передбачена можливість налаштування шаблонів маршрутів. Так, наприклад, для узгодження договорів, сума яких перевищує 20 тисяч гривень, буде використаний один шаблон, а для узгодження всіх інших договорів - інший.

Реалізовано автоматичний запуск бізнес-процесів за розкладом. Підтримується ієрархія підпорядкованості бізнес-процесів та їх завдань. Інтеграція бізнес-процесів з іншими інформаційними базами дозволяє автоматизувати обробку даних, що перетинають кордони різних баз. Вікно "Поточні справи" на робочому столі відображає підсумкову інформацію за завданнями та подіями. Пошук у програмі дозволяє виконувати повнотекстовий пошук по всіх даних. Облік робочого часу та контроль виконання забезпечують оптимізацію роботи співробітників. Купити BAS та покращити управління документообігом вашої компанії.Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре